اخبار > دیدار روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران و ترکیه
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران و ترکیه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد مسعود زاهدیان"؛ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، در نشستی با "ابراهیم حقی صید اوغلو لری"؛ رئیس پليس مبارزه با مواد مخدر ترکيه، دیدار و گفت و گو کرد.

 سردار زاهدیان در این دیدار ضمن تشریح اقدامات پلیس ایران برای مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: جامعه جهانی، سازمان های منطقه ای و بین الملل از افزایش کشت و تولید موادمخدر در کشورافغانستان نگران هستند و باید برای مبارزه با این معضل همکاری های همه جانبه بین المللی ارتقاء یابد.

وی  افزود: در عرصه مبارزه با مواد مخدر؛ شناسایی سر شبکه های اصلی و بین المللی تولید مواد مخدر سنتی و صنعتی و استفاده از تجربیات علمی و عملی پلیس جامعه جهانی ضرورت دارد و این نشست ها با هدف تبادل تجربیات و اطلاعات در حوزه مبارزه با مواد مخدر باید تداوم  داشته باشد.

تلاش هاي  ايران در مبارزه با مواد مخدر ستودني است

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ترکیه نيز در اين ديدار با بيان اينکه 2 کشور ایران و ترکیه در مبارزه با مواد مخدر عزم راسخ دارند، اظهار کرد: تلاش هاي جمهوري اسلامي ايران در مبارزه با مواد مخدر ستودني است و آمادگي همه جانبه و جدي خود را برای همکاری با ايران اعلام مي کنيم.

"ابراهیم حقی صید اوغلولری"  در خاتمه اين ديدار از پليس مبارزه با مواد مخدر جمهوري اسلامي ايران برای ميزباني اين جلسه تقديرکرد.


٠٩:٢٠ - سه شنبه ١٣ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٢٩٥٧٥    /    تعداد نمایش : ١٧


امتیازدهی

خروج
اخبار پربیننده
 

ارتقاء امنیت وب با وف ایرانی